środa, 27 kwietnia 2011

Komplet "Magic"


Komplet wykonany na specjalne zamówienie :) Został zaprojektowany według indywidualnych upodobań, sugestii i wytycznych Klientki. Na komplet składa się wykonany na miarę pierścionek w rozmiarze 18 oraz wisior 2,5x4 cm. Wisior jest wyprofilowany, aby trochę przypominał swym kształtem krzywiznę pierścienia, posiada on pod spodem dyskretnie schowaną zawieszkę, która nie zakłóca proporcji całości.


Pierścień Astrologa

Astrologia powstała z dwóch wielkich pasji człowieka: fascynacji gwiazdami na niebie i człowiekiem na ziemi. Powstawała tam gdzie wielkie religie, to jest w krajach pustynnych, w których "gwiazdy dotykają ziemi". W głowach astronomów, które były zwrócone do planet i gwiazd, rozwijała się w kierunku bardzo przyziemnym. Szukała odpowiedzi na podstawowe pytania nurtujące człowieka: kim wewnętrznie jest każdy z nas, co nas czeka w przyszłości, jak szerokie i głębokie są różnice miedzy ludźmi oraz jak żyć razem i jak wygrywać bitwy ?

Pierścień został przeze mnie wykonany ręcznie od podstaw ze srebra pr. 999.

Owalna powierzchnia ozdobiona została symbolami 12 znaków zodiaku, które dodatkowo podkreślone zostały oksydacją. Połysk starannie wypolerowanego srebra stanowi piękną oprawę i godne tło dla wyrytych w szlachetnym kruszcu ciemnych symboli.

Pierścień sprawia wrażenie tajemniczego pełnego magii artefaktu.

To duża, niebywale oryginalna i przykuwająca wzrok ozdoba.
Jest efektowny i, co ważne, bardzo wygodny - chociaż może na to nie wyglądać ;P